להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 כמה מילים בנימה אישית

לא פשוט להתחיל טיפול, מעבר להחלטה באיזה סיגנון טיפולי לבחור יש גם את ענין ההתאמה. לכולנו מחשבות, אמונות  וציפיות אודות הטיפול. חשוב למצוא מטפל שנרגיש נוח במחיצתו. לכימיה הזאת משמעות רבה בהצלחת הטיפול ולכן בשורות הבאות, אפשר לקרא קצת עלי ועל האופן שבו אני רואה את הטיפול.

אני אוהבת בכל ליבי את העבודה הטיפולית ורואה במפגש הטיפולי מקום בעל אינטימיות ייחודית ונדירה שבה אנחנו  פוגשים יחד את העולם הפנימי שלך.
המכלול הזה, כמו טביעת אצבע המורכבת ממארג בלעדי של קווים המכיל ארועים , מחשבות, רגשות ,תובנות והתנהגויות המשפיעים על מהלך החיים שלנו ולעיתים גם של אחרים הקרובים או החשובים לנו.
במקום הזה מתאפשרת הסתכלות רחבה במרכיבי החיים הייחודיים של הלקוח/ה כמו גם זיהוי והתמקדות ספציפית במקומות של קושי ורצון לשינוי.

לעיתים קרובות החלקים הכואבים, העצב, הכעס, הפחד והיאוש הם שמביאים אותנו להחלטה שיש מקום לבחון מחדש את הכאן ועכשיו במטרה להשיג רווחה נפשית.

נסיוני האישי והמקצועי הביאו אותי להאמין בטיפול שהוא שיח בגובה העיניים, בחשיבותה הרבה של הכימיה והאמון שבלעדיהם לא מתקיימת פתיחות ואינטימיות המאפשרים עבודה שמביאה לשינוי של ממש ותוצאות .

בעבודתי אני משלבת בין גישות טיפוליות שונות מעולם ה CBT , סכמה תרפיה SFT וטיפול מבוסס רגש  EFT ומיינדפולנס, בהתאמה לצרכי הלקוח/ה .

אני נשואה ואם לשלושה בוגרים חמות לשתי כלות וסבתא.  אוהבת אנשים והולכים על 4 , סקרנית , סבלנית ויצירתית, לומדת ומתמקצעת ללא הרף.


אם כל הכתוב למעלה נראה כמו משהו שמתאים לך, אשמח להיות שותפתך במסלול לשינוי  עד להטבה והשגת רווחה  נפשית . 

יעל אליעזר   0544-641642 
 
 CBT - טיפול קוגניטיבי התנהגותי - חרדה - דיכאון - כפייתיות - חולון - סכמה תרפיה - פסיכותרפיה - שיפור במצב הרוח - רגשות - התנהגות - כעס - שליטה בכעסים -נרציסט - נרציסטית- הפרעת אישיות - אישיות תלותית - ויסות רגשות - OCPD - טיפול פסיכולוגי - איט"ה - 
לייבסיטי - בניית אתרים